HAKKIMIZDA

ÖZEL SALİHLİ CAN MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ KURSU tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı’nın denetimi altında hizmet vermektedir.

Yenilikçi yaklaşımımız ile kursiyerlerimize, sürücü ve sürücü adaylarına değer katmak, doğruluk, dürüstlük, yasalara uygunluk, teknolojiyi kullanmak, yüzde yüz kursiyer memnuniyeti sağlamak ve bilinçli sürücüler kitlesi oluşturmak gibi temel ilkelerle yola çıktık.

Kursumuz Zafer Mahallesi 20.sk. No: 12 (ziraat bankası arkası) SALİHLİ /MANİSA ADRESİNDE A1,A2, B,D,C,CE sertifika sınıflarında deneyimli kadromuzla kursiyerlerimize hizmet vermekteyiz.

Son teknoloji ile donatılmış A1,A2,B,D,C,CE sınıflarını kapsayan  simülatörlerimiz tüm kursiyerlerimize fayda sağlamış ve taktir görmüştür.

Bugün gururla görmekteyiz ki tüm hedeflerimize bu ilkeler ile ulaşmış ve yeni hedeflerimize doğru yolumuzda ilerlemekteyiz.

Kursiyerlerimizin trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu sizin de bize katılıp bilinçli sürücüler olmanız en büyük ödülümüz olacaktır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaya devam edeceğiz.
                                                                                                    

ÖZEL SALİHLİ CAN SÜRÜCÜ KURSU
KURUCUMUZ
ÖNDER ERDOĞAN

SAYGILARIMIZLA...